top of page
Search
  • Writer's pictureVáclav Svátek

Srovnání edicí MS SQL Server 2017

Updated: Dec 18, 2019Enterprise Komplexní klíčová výkonná technologie uchování dat v paměti, nepřekonatelné zabezpečení, kriticky důležitá vysoká dostupnost, kompletní podnikové řešení BI s integrovaným systémem BI pro mobilní zařízení a neomezená virtualizace díky programu Software Assurance. Edice Enterprise nabízí nejvyšší úrovně škálovatelnosti a výkonnosti pro nejdůležitější podnikové úlohy.

Cena edice Enterprise se pohybuje od 356 tis. Kč za každá 2 procesorová jádra

Standard Díky rozšířené edici Standard máte bohaté možnosti programování, inovace zabezpečení a vysoký výkon pro aplikace a datová tržiště. Snadno provedete upgrade na edici Enterprise bez nutnosti měnit kód.

Cena této edice se pohybuje od 93 tis. Kč za každá 2 procesorová jádra

Developer Tato bezplatná edice SQL Server 2017 Enterprise s kompletní sadou funkcí vám umožňuje vytvářet, testovat a předvádět aplikace v neprodukčním prostředí nebo pro použití s produkčními daty a neobsahuje licencovaný operační systém.

Express Nasazujte malé databáze v produkčních prostředích pomocí této bezplatné základní databáze, která je ideální pro vytváření malých datových aplikací do velikosti disku 10 GB.

Více podrobností a přehledné srovnání na stránkách Microsoftu.

Plaťte pouze měsíčně - řešení ČMIS SQL

Unikátní řešení nabízí společnost ČMIS - Je zapojena do Programu Microsoft® Service Provider License Agreement (SPLA), který umožňuje licencovat produkty společnosti Microsoft za účelem poskytování služeb a hostovaných aplikací koncovým zákazníkům. Licencování probíhá měsíčními platbami, nenabízí tedy krabicové řešení, jako jiné společnosti. K ceně krabicového řešení je třeba dále přičíst správu IT, aktualizaci softwarů, zálohování, monitoring, apod. O toto se však starat nemusíte.

77 views0 comments

댓글


bottom of page